Erkek ve kadın vücudunun erojen bölgelerini keşfedin

Erojen Bölge

Erkek ve kadın vücudunun erojen bölgelerini keşfedin

İnsan vücudunun birden fazla hassasiyeti vardır ve sözde erojen bölgeler her yerdedir.

Kulak memesinde zayıf noktaları olanlar var, diğerleri meme uçlarını seviyor ve dizlerine basit bir dokunuşla titreyenler var.

Erojen bölgeler, vücudumuzun bir uyaran alan ve bir zevk yeri olarak işaretlenen bölgeleridir. 

Her vücut, sanki kendi hazine avı haritasıymış gibi bir dizi erojen bölgeye sahiptir. Ve bu zevk coğrafyasını öğrenmek ne büyük bir zevk!

Ve pek çok insan her dokunuştan, her etkileşimden nasıl zevk alacağını ve sadece hayal etmek için vücutta tüyleri diken diken eden yerlerin ne olacağını merak ettiğinden, erojen bölgeler hakkında bazı ipuçlarını ayırdık.

Erojen bölgeler

Meme uçları

Tartışmalılar, ancak herkes, dikkatle ve dikkatle keşfedildiğinde harika noktalar olduğunu bilmiyor.

Dahası, birçok erkek meme uçlarından muazzam bir zevk alır. Bu zevk genellikle kadınlara özgüdür ve hiçbir ilgisi yoktur.

Öyleyse, meme uçlarını arındırıp bu erojen bölgeyi dil, el, soğuk nefes, sıcak nefes ve bol tükürük ile mi keşfedeceğiz?

Ayak

Ayaklardan stimülasyon, cinsel organları harekete geçiren noktalarda masajın çok ötesine geçer (evet, varlar ve cildin daha ince olduğu tabanın tam ortasında). 

Her şey gider, vücudun diğer kısımlarını okşar, öpüşür, yalar, yüze sürtünür. Ve tabii ki, ayaklarınızı güncel tutmanın önemli olduğunu söylemeye gerek yok, değil mi?

Göbek altı

Göbek ve kasık arasındaki bölge, biliyor musun? Şirketinizin ne kadar harika olduğunu düşündüğünüz hakkında konuşurken, o bölgeye nazikçe masaj yapın. 

Aynı şekilde, bu, tanımlanmış bir zaman ve mekana ihtiyaç duymayacak kadar inanılmaz bir iklim yaratır: barlar ve restoranlar gibi halka açık ortamlarda açıkça belirtilmeden olabilir. 

Hoş bir beklenti oluşturmanın yanı sıra, 2. çakra olan, aynı zamanda çok güçlü bir cinsel çakra olan erojen bir bölgeyi uyarır.

Erojen bölgeler: cilt

Öncelikle bilmelisiniz ki insan vücudundaki en büyük organ aynı zamanda parmak uçlarınızla, çok yumuşak bir tüyle veya soğuk boncuklardan bir kolye ile keşfedilebilecek süper erojen bir bölge. 

Son olarak, erkekler ve kadınlar cinsel “oyunda” dokunmanın, soğuk ve sıcaklığın tetikleyebileceği duyusal uyarımı severler . 

Bel

Bu öylesine erojen bir bölge ki, bu kadar “ayak izine” sahip olanlar tarafından çok sömürülüyor. Bazı insanlar bellerinde küçük bir el ile heyecanlanırlar, değil mi?  

Vücudun o kısmında, özellikle biraz daha güçlü ise, dokunulmayı seven insanlar var.

Ancak, bu bölgedeki öpücükler, ısırıklar ve emme gibi hafif okşamalara yatırım her zaman memnuniyetle karşılanır. Nasıl korkmazsın?

Dizler erojen bölgeler midir?

Bu, en meraklı erojen bölgelerden biridir çünkü gıdıklama hissine neden olur, ancak bu, dengo zamanında iklime çok şey katar. 

Bildiğimiz gibi gülmek iyidir, gerilimi kırar, bedeni rahatlatır, zihni ve ruhu yükseltir, ortama hafiflik getirir. 

Bununla birlikte, dizlere daha ince bir dokunuş, şirketinizin sizi inanılmaz durumların fantezileri dünyasına çekmesine neden olabilir.

Psikolojik olarak konuşursak, cinsellik duyusal deneyimlerden çok deneyimlerle bağlantılıdır.

Yani bu, belirli bir sevgi tercihinin önceki olumlu bir deneyime bağlanabileceği anlamına gelir. 

Psikanalizde, bu his cinsel organlarla bağlantısızdır, bir amaç olarak zevkle ve sadece ikincil olarak üreme amaçlarına hizmet eder.

Bu, bireyin önceliğinin zevk hissetmek olduğu anlamına gelir! 

Bu yüzden gerçekten kendimizi keşfetmemiz, hislerimizi anlamamız ve duyularımızla çok fazla oynamamız , boynun arkasındaki titremeyi bize veren erojen bölgeleri keşfetmemiz gerekiyor.

Erojen bölgelerdeki geziler için daha fazla olasılık keşfetmek için web sitemizde bir yürüyüşe çıkın. 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba,
Saklı Sepet'e hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?