Seks Oyuncaklarının İlişkiniz İçin Harika Olmasının 5 Yolu

Seks Oyuncaklarının İlişkiniz İçin Harika Olmasının 5 Yolu

Toplum seks ve zevk açısından daha pozitif hale geldikçe, seks oyuncakları tüm dünyada yatak odalarına giriyor. Bir zamanlar, sadece eşit derecede gizli yerlerde bulunabilen, kötü yapılmış, gölgeli görünen nesneler, seks oyuncakları çok yol kat etti. Tek yapmanız gereken, bu ürünlerin ne kadar ana akım haline geldiğini değil, birçoğunun da ne kadar çarpıcı olduğunu anlamak için bir seks oyuncak mağazasına girmek. Aslında, bazıları gerçek sanat eserlerine benziyor.

Ancak buna rağmen, herkes seks oyuncaklarını seks hayatına dahil etmedi. Bunu değiştirmemiz gerekiyor. İşte seks oyuncaklarının ilişkiniz için harika olmasının beş yolu.

1. Seks oyuncakları daha fazla iletişime yol açar. Partnerinizle bir seks oyuncağı mağazasına girdiğinizde, neyi neden almak istediğinizi konuşmalısınız. Geçmişte, eşinizle cinsel arzularınızı gidermek için mücadele ettiyseniz, denemek istediğiniz bir popo veya yatak koruyucuları ile yüz yüze kaldıysanız, konuşma tam o anda ve orada başlar. Aynı şey internetten bir ürün sipariş ettiğinizde de geçerlidir.

2. Seks oyuncakları hem sizin hem de partnerinizin üzerindeki baskıyı azaltır. Performans kaygısından muzdaripseniz, yalnız değilsiniz. Kadınlar seks sırasında orgazm olabilmekten ne kadar endişe duyuyorsa, erkekler de bir kadını orgazm edebilme yeteneklerinden o kadar endişe duyuyorlar. Bununla birlikte, seks oyuncaklarını, özellikle de We-Vibe Sync gibi bir çiftin seks oyuncağını yatak odasına sokmak, ikiniz için de bir miktar güven sağlayacaktır. Bu özellikle tek başına cinsel ilişki yoluyla orgazm olmaya çalışan kadınlar için geçerlidir.

3. Seks oyuncakları yakınlığı güçlendirmeye yardımcı olur. İlişkinize seks oyuncaklarının eklenmesiyle, cinsel yaşamınız daha da fazla keşfedilir. Keşif sadece heyecan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hem sizin hem de eşinizin cinsel olarak nelerden hoşlandığı hakkında bilgi sağlar. Bu şekilde birbiriniz hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz, aranızdaki yakınlık o kadar artar. Ve yatak odasının içinde ve dışında yakınlık, mutlu ve sağlıklı bir ilişki için çok önemlidir.

4. Seks oyuncakları başka şeylere açılan bir kapıdır.  Herkesin cinsel fantezileri olduğunu söylemeye gerek yok. HERKES. Seks oyuncakları bu fantezileri gerçekleştirmeye yönelik bir adımdır çünkü ilişkinizi bir oyuncakla açtığınızda zihninizi açmış olursunuz. İlişkinize soktuğunuz seks oyuncakları sayesinde zihniniz cinsel pozitifliğin keyfini çıkarmaya başladığında, hem cinsel olarak gelişeceğinizi hem de ilişkinizin bunun için daha iyi olacağını göreceksiniz.

5. Seks oyuncakları daha iyi seks demektir.  Doğrudan konuya girmek için, seks oyuncakları şüphesiz daha iyi seks yapar. Sadece fiziksel açıdan değil, duygusal açıdan da. İster ve çiftler için özgü veya bir vibratör vardır eşiniz kullanım oyuncaklar gibi biz-Vibe yeni  Dilek  de cinsel hayatınız sadece bunlardan faydalanabilir, yalnız kullanılabilir. Araştırmalar, harika bir seks hayatı olan çiftlerin mutlu bir ilişkiye sahip olma ihtimalinin çok daha yüksek olduğunu doğruladı.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba,
Saklı Sepet'e hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?